İstanbul Diksiyon Kursu

İstanbul’da Diksiyon Eğitimi Kursu

Diksiyon eğitimi almak istiyor, fakat bir türlü istediğiniz özelliklerde bir kurs bulamıyor musunuz? Grup derslerinden ziyade birebir ders görmek mi istiyorsunuz? O halde sizi Medya Koçu ile tanıştıralım. Buradan aldığınız eğitimler sayesinde, grup derslerini bir kenara bırakacaksınız. Alanında başarılı eğitmenlerden birebir ders alma fırsatını yakalayarak, kariyerinize giden yolu emin adımlarla inşa edeceksiniz. Çok sayıda eğitmenle çalışma ayrıcalığı, tam donanımlı stüdyolarda ders işleme avantajları Medya Koçu’nda sizleri bekliyor!

Medya Koçu Farkı ile Diksiyon Eğitimi Almaya Ne Dersiniz?

İstanbul diksiyon kursu dendiğinde akla ilk gelen ve sektörde kendini kanıtlamış Medya Koçu ile size kaliteli bir eğitimin garantisini veriyoruz. Burada birebir ders yapılması sayesinde kursiyerler eğitim süresinin tamamından faydalanmış oluyor. Kalabalık grup derslerinde bir seans derste kişi başına düşen eğitim süresi 10 dakikaya kadar düşmektedir. Oysa seans 45 dakikadır ve ücret 45 dakika için alınmıştır. Medya Koçu ile bu dertlere son!

Alanında Uzman Kişilerden Eğitim Alma Fırsatı Medya Koçu’nda!

Bir kursa gittiğiniz zaman, o kursu kimin verdiği önemlidir. Başarısı olmayan, işle alakalı çalışmaları bulunmayan kişilerden kurs almaktan ziyade, işinde başarılı olmuş ve sunuculuk, diksiyon eğitimi gibi alanlarda daha önceden çeşitli faaliyetlerde bulunan insanlardan eğitim almak yararlı olacaktır. Bu eğitmenler, stüdyo ile desteklendiği zaman ortaya mükemmel bir eğitim çıkmaktadır.

Her Kursiyer Derse Farklı Seviyeden Başlar – Spikerlik kursu

Kursiyerlerin seviyesinin aynı olması mümkün değildir. Bazı insanlar daha önceden konu hakkında kurslar almış ya da doğuştan yetenekli kişiler olabilirler. Bazı insanlar ise bu işe henüz yeni başlıyorlardır ve bilgi birikimleri yoktur. Bu insanlar aynı sınıfta eğitim gördükleri zaman, sistem işlemez. Kimse için o eğitimden fayda almak mümkün olmaz. Medya koçu bu nedenle her seviyeye uygun birebir dersler açar. Seviyenize göre istediğiniz hocayı seçme fırsatınız bulunur.

Bütün bu ayrıcalıklara sahip olarak kariyerinizi inşa etmeye ne dersiniz?  İstanbul diksiyon kursu fiyatlarına en uygun şekilde ulaşmak, ayrıcalıklı eğitimin bir parçası olmak, alanınızda başarılı olmak için bizimle iletişime geçin!

[kkratings]

Başvuru Formu
    ©
    Hakan Öztürk Medya bireysel çalışma merkezidir. Bu sayfa 16.09.2021'da güncellenmiştir.