Medya Koçu Hakan Öztürk

Hakan Öztürk, Türkiye’nin önde gelen Spikerlik kursu, sunuculuk eğitimi, diksiyon kursu, Öğretmeni ; 1989 yılında Hürriyet Gazetesi‘nden ayrıldı ve ortağı ile birlikte Kadıköy’deki “KUŞDİLİ EĞİTİM MERKEZİ” isimli medya okulunu kurdu.

Eğitim koordinatörlüğünü üstlendiği Kuş Dili Eğitim Merkezi’nin gelişmesine önemli katkılarda bulunarak, bugün medyada çalışan ve tanınmış birçok kişinin eğitiminde ve iş başvurularındaki teknikleriyle önemli rol oynadı.

Daha farklı ve modern bir eğitim merkezi kurmak düşüncesi ile 20 yıla yakın çalıştığı bu merkezi, beraber çalıştığı ortağına devrederek ayrıldı.

HAKAN ÖZTÜRK MEDYA EĞİTİM MERKEZİ isimli, kendi adını taşıyan farklı ve modern bir merkez kurarak; Türkiye’de sahada eğitim ayrıcalığı ve teknik imkanlar farkı ile bir ilk yaratarak kursiyerlerinin istihdam imkanını en üst seviyeye çıkarttı.
Ancak 5 yıl eğitim koordinatörlüğü yaptığı sahibi olduğu ve kendi ismini taşıyan bu kurumdan da  öğrencilerine daha faydalı olabilmek amacı ile devrederek,  tamamen ayrıldı.

Spikerlik Eğitimi

Merkezlerindeki eğitimlerinin yanı sıra, medya ve iletişim konusunda eğitim vermek üzere pek çok  kere farklı üniversitelerin öğrencileri ile buluştu ve üniversitelerde eğitimler verdi.

Ayrıca birçok şirketin farklı departmanlarına “konuşma ve iletişim” kökenli seminerler verdi.

Televizyon ve radyo kanallarının yönetcileriyle yüksek iletişim içinde olan Öztürk, 2013 Yılında MEDYA VE İLETİŞİM KOÇLUĞU STÜDYO’sunu kurarak Türkiye’nin ilk ve  tek “Medya ve İletişim Koçu” olarak hizmet vermeye başladı.

Hakan Öztürk, bundan böyle Spikerlik, Sunuculuk veya Profesyonel İletişim danışmanlığı almak isteyen adaylara bireysel planlar hazırlayarak, gerektiğinde  sektörün tanınmış, üst düzey yöneticilerine bağlı yayın kuruluşlarında mesleğin püf noktalarını öğrenebilecekleri Türkiye’de bir başka örneği olmayan bir hizmet sunmaya başladı.

Hakan Öztürk, profesyonel danışmanlık anlayışını ve tecrübesini, yıllardır  iç içe olduğu medya yöneticileri ve iletişim umanları ile birleştirdi.

Hakan Öztürk Spikerlik, sunuculuk veya medya konusunda medya kuruluşlarında işe yerleşmek  isteyenlere; istekleri, yetenekleri ve eksikleri gibi bireysel kriterleri belirleyerek adeta “nokta atışı” diyebileceğimiz bir yol haritası çizmektedir.

Çok uzun yıllardır medya camiasına kazandırdığı ve şimdi spiker , sunucu veya yönetici olarak çalışan öğrencilerinin hala irtibatlarını koparmadığı Hakan Öztürk, alanının vazgeçilmez isimlerinden biri olmuştur.

Spikerlik kursu fiyatları

Sunuculuk Eğitimi

Diksiyon Kursu

[kkratings]

Başvuru Formu
    ©
    Hakan Öztürk Medya bireysel çalışma merkezidir. Bu sayfa 17.10.2021'da güncellenmiştir.